BİZ KİMİZ ?

Açıkhava reklam sektörüne 2016 yılında giriş yapan şirketimiz Türkiye’nin en prestijli lokasyonlarında yer alan dünya standardında reklam panoları, billboardları ve diğer özel reklam uygulamaları ile orta ve üst sosyoekonomik grupta hedef kitleye ulaşmayı hedefleyen markalar için etkili reklam olanakları sunmaktadır.

Sektörünün Tükiye ve Dünyadaki değişimlerini yenilikçi duruşu ve çözüm odaklı profesyonel yaklaşımıyla yakından izleyen OUTMEDYA müşteri odaklı ve istikrarlı ilişkiler kurma merkezli iş anlayışına sahiptir.

VİZYON

Dinamik ve esnek çalışan profilimiz , yenilikçi ve gelişim ilkeli liderlerimizle, seri karar alan, müşteri fikirlerine açık, yüksek verim ve güven paydasıyla, müşterilerine daima değer katan , kalite ve tanıtım düşüncesinden ödün vermeyen , Türkiye’nin sektörde seçkin ve lider kuruluşu olmak.

MİSYON

Müşterilerinin istek ve ihtiyaçlarına yönelik en uygun lokasyon ve mecralara göre planlama yaparak, projelerinde yüksek verim ve hizmet kalitesi odaklı yaklaşımı ile tercih edilen bir kurum olmak.

Mersis Numarası : 0631071729300010

Ticaret Unvanı : Outmedya İletişim A.Ş.

Merkezi : Küçük Çamlıca Mahallesi Çilehane Yolu Caddesi Şahlanoğlu Çamlıca Villaları A29/1 Üsküdar / İstanbul

Yönetim Kurulu : Halil İbrahim Bacacı (Yönetim Kurulu Başkanı), Mustafa Gündoğan (Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı), Sinan Çıtak (Yönetim Kurulu üyesi)

Yeteneklerimiz

  • GENÇ
  • DİNAMİK
  • MACERACI
  • TECRÜBELİ
  • YETENEKLİ
Yukarı